Burza absolventských míst v dětském lékařství

Inzerci volného pracovního místa, pro zájemce o obor pediatrie a na dětských klinikách a oddě­le­ní, s bližšími informacemi (tj. termín nástupu, pozice, kontaktní osoba aj.) zasílejte na emailovou adresu janurkova@associationhouse.cz

Inzerování volných pracovních míst prostřednictvím ČPS je zdarma.  Pro aktuálnost „Burzy ab­sol­vent­ských míst v dětském lékařství“ Vás prosíme oCha zpětnou vazbu po obsazení Vámi inze­ro­va­ného pracovního místa. Inzerát bude zveřejněn po dobu 3 měsíců. 

Chvaletice

Město Chvaletice hledá pediatrickou lékařku/lékaře do zařízené ordinace. K ordinaci přísluší byt s garáží. Nástup je možný od ledna 2018.
Kontaktní údaje:
e-mail: podatelna@chvaletice.cz
tel. č. : 466 768 462, 724 182 106 – tajemnice MěÚ
(datum zveřejnění 18.11.2017)
 

Praha

Nemocnice Na Bulovce  -   Dětské oddělení Nemocnice Na Bulovce hledá lékaře s praxí v dětské gastroenterologii na místo vedoucího lékaře gastroenterologického úseku. Náplní práce bude především vedení gastroenterologické ambulance a provádění specializovaného vyšetřování včetně gastroskopie. Nástup možný od 1.4.2018. Kontakt:  prim. MUDr. Ivan Peychl, tel. 2 6608 2384  e-mail ivan.peychl@bulovka.cz  (datum zveřejnění 8.1.2018)
 

 

 

 


Partneři

Hamánek Baby Ferring Pharmaceuticals Hami